Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Детектор за метал и кабли во ѕид MD12

  10.990 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300800
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимална длабочина на детекција120mm
  Детекција на челик120mm
  Детекција на бакар120mm
  Детекција на кабли80mm
  Детекција на дрво38mm
  Автоматско исклучување5 мин
  Тип на батеријаполнлива батерија, 9V
  Димензија на уредот200x85x32mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимална длабочина на детекција120mm
  Детекција на челик120mm
  Детекција на бакар120mm
  Детекција на кабли80mm
  Детекција на дрво38mm
  Автоматско исклучување5 мин
  Тип на батеријаполнлива батерија, 9V
  Димензија на уредот200x85x32mm