Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Глодало од тврд метал,јајцесто

  2.224 со ДДВ
  Глодалка од тврд материјал, се користи во пневматски челни брусилки. Има јајчеста форма. Има голема површинска тврдост и долг век на траење. Гарантира мазна површина со големо отстранување на струготини. Погодна е за временски-економично глодање на тврди материјали. Соодветствува на DIN 832/833 стандард.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Обликјајцести
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Обликјајцести