Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Глодало од тврд метал,конусно

  1.298 со ДДВ
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  СтандардRBF
  Обликконусни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  СтандардRBF
  Обликконусни
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија