Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Врезници и нарезници

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HSS нарезница, DIN223

  1.149 со ДДВ

  Гарнитура рачни HSS врезници, DIN352

  819 со ДДВ

  Држач за нарезници

  609 со ДДВ

  Држач за нарезници M3-M4

  660 со ДДВ
  Држачот за нарезница овозможува рамно држење на нарезницата. Се користи во работата со M3-M4 нарезници. Соодветствува на стандард DIN 225.

  Машинска врезница за алуминиум, за проодни дупки

  863 со ДДВ
  Машинските врезници служат за изработка на метрички ISO навои DIN 13 според 6H подрачје на толеранција. Се користи за алуминиум, бакарни и алуминиумски легури. Должината на делот за сечење изнесува 12mm, додека вкупната должина е 63mm.

  Машинска врезница за непроодни дупки

  772 со ДДВ

  Врезници и нарезници

  Filter by:

  Clear All
  Min: 424 Max: 10.838
  ден424 ден10838