Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериски ударен одвртувач 1/2", 1.000 Nm,BIW 18-BL,2x5Ah

  41.990 со ДДВ
  Исклучително моќен батериски ударен одвртувач со висок вртежен момент од максимални 1.000 Nm. Наменет е за силни и сложени зацврстувања и отпуштања на навои до најмногу M22. Има вграден индукциски (brushless) мотор, поради што работниот век на оваа машина е значително подолг, додека трошоците за одржување се пониски. Вградената LED светилка го прави овој одвртувач погоден за работа во темни простории, додека ергономичниот држач со ефект на цврст зафат пружа удобност при ракувањето и долготрајна работа без потешкотии. Овој одвртувач се испорачува во пластичен куфер со полнач и резервна батерија.
  Каталошки број: 5717510012

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *