Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериска дупчалка-одвртувач BHD 18 BL, 2x4Ah

  23.990 со ДДВ
  Многу моќна и компактна дупчалка-одвртувач со прифат за бургија до 13mm. Оваа дупчалка има вграден индукциски (brushless) мотор чии основни предности се помалите трошоци за одржување и подолгиот работен век. Можноста за прилагодување на моментот на затегање на 16 различни степени и дава повеќекратна примена при работа со завртување и дупчење. Покрај тоа, вградената LED светилка ја олеснува работата во темни простории, додека ергономичниот дизајн и двокомпонентната рачка со ефект на цврст зафат овозможува пријатна и долготрајна работа без потешкотии. Куката за ремен го олеснува ракувањето при работата. Оваа дупчалка-одвртувач се испорачува во пластичен куфер со полнач и резервна батерија.
  Каталошки број: 5717506012
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа18V
  Нето тежина1,9kg
  Прифат на алатот1,5-13mm
  Капацитет на батерија4 Ah Li - Ion
  Максимален број на удари2970 мин
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Волтажа18V
   Нето тежина1,9kg
   Прифат на алатот1,5-13mm
   Капацитет на батерија4 Ah Li - Ion
   Максимален број на удари2970 мин
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа18V
  Нето тежина1,9kg
  Прифат на алатот1,5-13mm
  Капацитет на батерија4 Ah Li - Ion
  Максимален број на удари2970 мин