Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Алуминиумска леплива трака

  890 со ДДВ
  Алуминиумска леплива лента, изработена е од чист алуминиум и има должина од 50m и ширина од 50mm.
  Каталошки број: 0874100320
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *