Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторска прскалка

  2.690 со ДДВ
  Каталошки број: FAP16N
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Резервоар за течност16L
  Нето тежина6kg
  Работен притисок0,15-0,4 Mpa
  БатеријаNi-Cd 12V / 8Ah
  Полнач1,7A
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Резервоар за течност16L
  Нето тежина6kg
  Работен притисок0,15-0,4 Mpa
  БатеријаNi-Cd 12V / 8Ah
  Полнач1,7A