Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторска косилка FLMA36V

  17.690 со ДДВ
  Акумулаторна eco friendly косилка која со своите перформанси може да одговори на сите предизвици со кои се соочувате при одржување на зелените површини. Батеријата од 36V, 4Ah обезбедува одлична моќност за косење, додека получасовното траење на батеријата и брзото полнење (40 мин) ја зголемуваат ефикасноста. Има 5-степено прилагодување на висина на косење (20-70мм), додека ширината на косење е 46 см. Колекторот за трева е со капацитет од 50л. Големите тркала со димензии 150/200мм обезбедуваат лесно движење на кој било терен.
  Каталошки број: FLMA36V
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Мотор36V, 4Ah
  Димензија на тркала150/200mm
  Ширина на сечењето46cm
  Висинско прилагодување20-70 mm, 5-степено висинско централно прилагодување
  Колектор55L
  Издржливост на батеријата40min
  Време за полнење на батеријата40-50min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Мотор36V, 4Ah
  Димензија на тркала150/200mm
  Ширина на сечењето46cm
  Висинско прилагодување20-70 mm, 5-степено висинско централно прилагодување
  Колектор55L
  Издржливост на батеријата40min
  Време за полнење на батеријата40-50min
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Супер лепак, 20g

  0893099020
  279 со ДДВ
  Супер лепакот се користи за прецизно нанесување со една рака кај брзи поправки. Овој лепак се врзува за само неколку секунди.