Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Активна пена за чистење, спреј

  399 со ДДВ
  Каталошки број: 0893033
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Блиц чистач за ветробранско стакло

  0892333
  49 со ДДВ
  Висококонцентрирано средство (1:100) за миење на ветробранското стакло во летните месеци.

  Ламеларен брусен диск за челик BASIC

  85 со ДДВ

  Triathlon FARM 2T SAFETYMIX

  58970550001
  45 со ДДВ
  Современо синтетичко масло за двотактни мотори произведено од високо рафинирани базни масла и адитиви со високи перформанси. Примена: во модерни двотактни мотори со високи перформанси кои користат мешавина од масло и високооктански бензин: моторни пили, тримери, циркуларни пили, ножици за ограда, моторцикли, агрегати, машини за чистење на снег, мотокултиватори инт. Амбалажа од 100мл

  Плоча за сечење Basic, за инокс

  41 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење

  Плоча за сечење на челик Basic

  35 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење